Hakkımızda

Şirket Tanımı

Görev beyanı

Türksan Paslanmaz, uluslararası bir paslanmaz çelik ticaret şirketidir ve aynı zamanda servis merkezi olarak da hizmet vermektedir.

Amacımız, güvenilir tedarik zincirimiz ile uluslararası ticaretin getirdiği riskleri sıfır noktasına getirmek, müşterinin ihtiyaçlarını anlamak ve doğru müşteriye doğru ürünü ulaştırmak, müşterilerimizin ithalat süreçlerini yöneterek zaman maliyetlerini yönetmelerine yardımcı olmaktır. uluslararası ticarette olası ticari riskleri ve politik riskleri yönetmek vb. alıcılar arasında bir köprü kurarak bu sorunları ortadan kaldırmaktır.

Inoxport, profesyonelliği ve güvenilirliği ile hem tedarikçileri hem de müşterileri için vazgeçilmez bir uluslararası paslanmaz çelik şirketi olacaktır.

Amaçlarımız

Alıcı ve satıcıların talep ve arzlarını gerçekleştirerek ithalat ve ihracatın süreç yönetimini gerçekleştirmek, alıcılarımızın en kaliteli ürünleri minimum maliyetle satın almalarını sağlayarak üretim girdilerini ve stok maliyetlerini azaltmak,

Servis Merkezi: Müşteri talebine özel servis hizmeti vermek, zamanında yükleme yapmak, müşteriye kaliteli hizmet vermek, müşterilerimizin taleplerini tam kapasite stoklarımızla karşılamak.

Vizyonumuz

Teknolojinin sürekli gelişimi, gelecekteki işletmeler için risk oluşturacaktır. Türksan Paslanmaz, dünya çapındaki tedarikçi ve alıcıları proaktif yaklaşımıyla sorunsuz bir şekilde bir araya getiren küresel bir uluslararası paslanmaz çelik ticaret şirketi olmaktır. Ayrıca Türksan Paslanmaz Akademi kurarak koçluk eğitimleri, satış eğitimleri, stres yönetimi, müşteri ilişkileri, iletişim eğitimleri, motivasyon vb. eğitim imkanları ile çalışanlarının kişisel-mesleki gelişimlerine katkı sağlayacaktır. Uluslararası paslanmaz çelik ticaretinde bir fark yaratacaktır.